Proč nakoupit u nás

Zkušenosti a profesionální přístup

Vychytávky sami vyrábíme podle našich potřeba a máme s nimi praktické zkušenosti. Neprodáváme nic co sami na sobě nemáme otestováno.

Poradenství

Díky našim dlouholetým zkušenostem jsme schopni kvalitně poradit a pomoci při výběru zboží přesně pro vás a dle vašich potřeb. Vždy vám nabídneme několik možností, tak aby vaše spokojenost byla maximální.

Hledáme nové trendy

Neustále pracujeme na nových a nových vychytávkách a vylepšujeme a ohýbáme je přesně tak jak potřebujeme a ne jak se to hodí výrobcům.

Kvalitní záruční servis

Vaše reklamace vyřídíme bez zbytečných komplikací a průtahů.

Osobní přístup k zákazníkům

Pro nás je zákazník každý, i ten který si odnese pouze cenné rady a nic si nekoupí. Tím získáváme jistotu, že se příště opět vrátí a možná jej něčím zaujmeme příště.

Diskrétnost

Zásilky balíme diskrétně, takže co je uvnitř balíku zjistí až adresát po rozbalení. Vaše údaje nepředáváme žádné další straně, ani vás nenutíme do zbytečných registrací.

Veškeré zásilky jsou odesílány do vlastních rukou.

Nákup bez registrace

Většina lidí nakupuje pouze jednorázově a proto je naprosto zbytečné vás nutit do registrací a uchovávat vaše osobní údaje. Ti, kdo toto dělají, vás následně akorát obtěžují spamem a reklamními nabídkami. My toto nevyžadujeme a neděláme!